KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 17354020
nr 1735 4020
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Blyerts, "Nyslö". Signerad, daterad 28 nov 1949,21x26 cm, yttermått inklusive ram: 34x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 19:54:45
27/10 00:59:33
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg